Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Безкоштовні дрова доставлятимуть у Миколаївську область поїздом, а потім розвозитимуть по домівках, – заступник Кіма

Безкоштовні дрова доставлятимуть у Миколаївську область поїздом, а потім розвозитимуть по домівках, – заступник Кіма

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

У Миколаївській області до початку опалювального сезону в будинки розвезуть дрова.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи в ефірі телеканалу НИС-ТВ.

Він зазначив, що, згідно з рішенням Кабінету міністрів і голови Миколаївської ОВА, дрова будуть доставлені в будинки, розташовані в населених пунктах, які межують із зоною бойових дій. Списки сформують спочатку старости та голови ОТК, потім вони підуть по вертикалі до ОВА.

— Складаємо список, опрацьовуємо логістику. Доставка, наприклад, залізницею в Миколаївську область і в Миколаївську область, ми ставимо перед собою завдання організувати доставку, скажімо так, домогосподарствам. Я ще не бачив замовлення, чи передбачено в ньому весь фінансовий ресурс, на доставку. Підтверджую, що фінансування доставки на УЗ буде. Чи буде доставка за рахунок держбюджету домогосподарствам – ми не знаємо. Якщо цього не станеться, ми будемо розбиратися в самій ситуації, в самій логістиці за рахунок обласного бюджету, місцевих бюджетів», – сказав Гайдаржи.

Скільки роздадуть будинкам дров, поки що невідомо – кожна домогосподарка різна, цим займеться місцева влада.

– Обмеження на об’єкт наразі немає. Є рекомендовані, але я, скажімо, можу сказати трохи пізніше. Обласний центр теж розглядається, Миколаїв теж під обстрілом, не скрізь цілодобова подача електроенергії, також є заїзди по газопроводах, списки знову формуються через районну адміністрацію, потреби Миколаєва. враховуються в тому числі, – додав заступник голови ОВА.

У Мінінтеграції зазначили, що пріоритетом для отримання дров є незахищені категорії громадян: багатодітні сім’ї, люди похилого віку, люди з інвалідністю.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/364207/na-nikolaevshhinu-besplatnye-drova-dostavyat-na-poezde-i-zatem-budut-razvozit-po-domam-zam-kima/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.