Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

У Миколаєві закрили “великих платників податків”. Бюджет поповнюється за рахунок військових, – Сенкевич

У Миколаєві закрили “великих платників податків”. Бюджет поповнюється за рахунок військових, – Сенкевич

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

З початком війни з російськими окупантами міський бюджет Миколаєва наповнювався за рахунок військовослужбовців.

Про це заявив Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич під час брифінгу в “Медіа Центрі Україна”.

З початком війни в Миколаєві зупинилися всі «великі платники податків», у тому числі портова інфраструктура, ДП НПКГ «Зоря» – «Машпроект», а також великий і середній бізнес.

«Сьогодні працює мікробізнес: кафе, перукарні та торгівля, магазини… Тому надходження до бюджету зменшилися, але він наповнюється за рахунок військовослужбовців. Хочу нагадати, що до повномасштабного вторгнення Миколаїв був одним із найбільш мілітаризованих міст України, тобто на рівні бригад і військових з’єднань – їх у нас найбільше».. – сказав мер.

Сенкевич зазначив, що через несплату людьми податків на землю та нерухомість місто практично «виживає» за рахунок ПДФО військових.

«Щодо цього питання, я доповідав на засіданні Асоціації міст України та Міністерства фінансів України про цю ситуацію. Дійшли висновку, що на сьогодні недоцільно зараховувати ПДФО військовослужбовців до державного бюджету, бо тоді місто можна просто закрити як зону відчуження, бо ми не зможемо платити за світло, воду, чи що завгодно. Так, у проекті бюджету на 2023 рік податок на доходи фізичних осіб залишили на місцевому рівні, а надлишки коштів з інших міст, у яких також зареєстровані військові об’єднання, а бізнес продовжує працювати, додадуть реверсом субсидія», резюмував міський голова.

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/364247/v-nikolaeve-zakrylis-bolshie-platelshhiki-nalogov-bjudzhet-napolnyaetsya-za-schet-voennyh-senkevich/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter