Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

За прибирання трупів безпритульних тварин у Корабельній райдержадміністрації заплатять 80 тисяч

За прибирання трупів безпритульних тварин у Корабельній райдержадміністрації заплатять 80 тисяч

Рекомендую “агентство переводов в Николаеве” тут можно почитать о услугах.

Адміністрація Корабельного району м. Миколаєва за результатами аукціону Prozorro у 2022 році тричі без конкурсу укладено договори на надання послуг з прибирання та утилізації трупів безпритульних тварин (собак та котів) на території району у 2022 році. Всього – 65 трупів майже на 80 тисяч гривень.

Так, на початку поточного року (17 січня) було укладено договір з КП Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин».

На вибір 23 трупи тварин, райдержадміністрація зобов’язалася виплатити 24 993 грн. Відповідно до договору термін надання послуг з 17 січня по 31 грудня 2022 року.

Однак цього було замало, і незадовго до початку війни за таку ж послугу за спрощеною системою закупівель, але вже майже на 125 тис. грн. укладено новий договір з цим же комунальним підприємством. Договір був підписаний 28 лютого, але розірваний 30 березня. Його причиною стала неможливість усунення виявлених порушення законодавства у сфері державних закупівель.

Після оголошення наприкінці серпня 2022 року нового тендеру на цю послугу, 6 вересня було укладено угоду з тим же КП «Центр поводження з тваринами» на відбір більш. 42 трупи бездомних тварин до кінця року 54834,20 грн

Більше наших новин читайте в Telegram-каналі @korabelov_info

Джерело: https://korabelov.info/2022/10/259028/za-uborku-trupov-bezdomnyh-zhivotnyh-v-korabelnom-rajadministraciya-zaplatit-80-tysyach/

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter