Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Дикий Сад» У Миколаєві готується стати музеєм просто неба

Це стало можливо завдяки реалізації проекту громадського бюджету «Дикий Сад. Погляд крізь тисячоліття», розповів кореспондентові Укрінформу автор, радник міського голови Денис Барашковський.

«Дикий Сад» У Миколаєві готується стати музеєм просто неба

«На благоустрій території «Дикого Саду» та довкола нього ми витратили, як і було передбачено громадським бюджетом, 299 тисяч гривень. На ці кошти виклали плиткою 350 квадратних метрів території, по периметру зробили 10 двосторонніх інформаційних банерів, а на території самого городища встановили 10 табличок з інформацією про «Дикий сад». А ще облаштували оглядовий майданчик, встановили 60 метрів поручнів, вирівняли територію і так далі. Я дуже задоволений, що нам усе це нарешті вдалося зробити», – сказав Барашковський.

«Дикий Сад» У Миколаєві готується стати музеєм просто неба

Він також поділився найближчими планами, які також мають бути реалізовані вже наступного року.

«Я вже виграв новий великий проект у громадському бюджеті під назвою «Алея національних діаспор», який також буде пов’язаний із «Диким Садом». І ще ми допомагатимемо нашим партнерам із проектом «Кіммерійський вершник». Йдеться про встановлення на території городища величезної скелі», – наголосив активіст.

За його словами, все стало можливим завдяки тісній співпраці з керівником розкопок на території Дикого Саду Кирилом Горбенком.

«Я дуже радий цим змінам. Городище набуває вигляду справжнього музею просто неба. З банерів можна дізнатися про історію “Дикого Саду”, про те, чим займалися його мешканці, як проходили дослідження об’єкта. Прогулюючись оглядовим майданчиком, можна побачити цитадель городища. Тепер під час екскурсій відвідувачі можуть не лише побачити залишки фундаменту будівель, а й скласти загальне уявлення про життя та побут стародавніх людей», – зазначив Горбенко.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter