Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

100 стипендій для волонтерів Миколаєва та регіону – дедлайн 13.03

11 Бер (Сб)
до 13 Бер
11:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

100 стипендій для волонтерів Миколаєва та регіону – дедлайн 13.03

🏢Онлайн-мероприятие

В Миколаєві оголосили про запуск Програми підтримки волонтерів Миколаєва та регіону, за якою волонтерам видадуть 100 стипендій на відновлення психічного стійкості та соціальної активності, зокрема на свою поточну волонтерську діяльність 💙💛

➡️ Що сталося?

Багато волонтерів в Миколаєві через війну та постійну залученість до благодійної допомоги втратили роботу або власний бізнес. При цьому вони працюють без перерви від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Допомагають іншим в умовах надзвичайної напруги та стресу, і цим наближають нас до перемоги.

У ці скрутні часи ми, як ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив», запустили Програму підтримки волонтерів Миколаєва та регіону, яка направлена на посилення зусиль громадянського суспільства в місті у протистоянні наслідкам російського вторгнення в Україну. В межах цієї ініціативи хочемо підтримати волонтерів, які надають підтримку тим, хто цього потребує, та прагнуть розвивати українське суспільство.

📌 Як податися?

Якщо ви активісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив в Миколаєві, які досягли 18-річного віку та мають громадянство України, ви можете подати заявку на отримання стипендії, яка допоможуть вам почуватися у безпеці та продовжувати забезпечувати себе та близьких. Підтримка волонтерів надаватиметься через стипендійну програму підтримки волонтерів. Розмір стипендії становить 💰 10 000 грн (сума премій вказана із врахуванням податків і зборів).

Подбайте про речі першої потреби: продукти, ліки, предмети гігієни, житло, пальне тощо. Ви також можете винайняти приміщення для роботи, придбати необхідне обладнання або пройти навчальний курс, щоб допасувати свою діяльність до воєнних реалій.

В межах Програми ми оберемо 🏆 100 переможців, зважаючи на критерії оцінювання. Стипендії отримають ті заявники, що пройдуть технічний відбір: для цього потрібно довести, що ви дійсно займаєтесь волонтерською діяльністю, і долучити відповідний документ на підтвердження цього факту.

Для участі у Програмі необхідно заповнити анкету та додати копії необхідних документів за посиланням: https://bit.ly/stipendmykolaiv.

📎 Додайте до заявки:

✅ Копію паспорта громадянина України (1-4 сторінки та сторінки з реєстрацією);
✅ Банківські реквізити, щоб ми змогли переказати гроші, якщо ви виграєте стипендію;
✅ Копію ІПН;
✅ Документ, що підтверджує факт волонтерської діяльності стипендіата. Додайте щось одне із переліку:
– Довідку або лист-підтримки від ГО/БФ чи іншої організації;
– Інший документ про підтвердження факту волонтерської діяльності після 24 лютого 2022 року.

⏰ Кінцевий термін подачі заявки – 13 березня 2023 року о 23:00 за київським часом.

☝ Зверніть увагу

❎ Заявка не гарантує отримання стипендії. Ми можемо відмовити вам у стипендії, якщо ви забули додати якийсь із документів або якщо документ не відповідає нашим вимогам. Уважно перевірте заявку, перш ніж відправляти її;
❎ Якщо ви помилитеся у реквізитах, нам доведеться анулювати вашу премію. Ми не зможемо оновити або виправити банківські дані;
❎ Організатори не консультують учасників конкурсу стипендій та не дають пояснення причин відмови.

⭐️ Ми обиратимемо переможців доти, доки не вичерпаємо призовий фонд. Не зволікайте із заявкою — стипендії можуть закінчитися!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1913558965672392

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши