Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Проводиться набір дітей в групи настільного 🏓тенісу (2023)

29 Бер (Ср)
до 30 Кві
9:00
Старий корпус НКІ

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

  • Групи: 8 – 11 років та 12-16 років.
  • Тренування 3 рази на тиждень по 1.5 години.

Миколаївська обласна федерація настільного тенісу [МОФНТ] – громадське формування фізкультурно – спортивної спрямованості, що об’єднує спортсменів, тренерів та всіх прихильників цього виду спорту в досягненні розвитку настільного тенісу в Миколаївській області, підвищенню ролі фізичної культури та спорту у всебічному розвитку особистості, зміцненню здоров’я громадян, формуванню здорового способу життя.

На думку експертів, користь тенісу, пінг-понгу неоціненна, він якнайкраще підходить для школярів молодших класів. Як і великий теніс для дітей, цей спорт розвиває уважність, швидкість реакції та мислення, сприяє зміцненню зору та опорно-рухового апарату і при цьому практично немає протипоказань.

Всі питання: +380683417967  (Михайло Олександрович)

Вартість 950грн/місяць.

 

Чому для вашої дитини теніс це найкращій вибір?

Крім загального зміцнення організму, покращення імунітету та фізичної форми, можна відзначити такі переваги настільного тенісу для дітей:

  • Поліпшують зір. Постійна фіксація погляду на м’ячі, що швидко рухається, то віддаляється, то наближається, робить гру, по суті, однією великою зарядкою для очей. Вона в свою чергу хороша як для профілактики, так і для дітей, які вже мають слабку форму короткозорості або далекозорості.
  • Тренують реакцію. Вміння швидко реагувати – найважливіше у настільному тенісі. Разом з гарною координацією і здатністю концентруватися це стане в нагоді дитині не тільки в настільному тенісі, але і в іншому спорті, а також у повсякденному житті.
  • Розвивають інтелект. Дослідження корейських вчених показали, що понад 90% гравців у настільний теніс мають найвищий рівень інтелекту. Цей вид спорту тренує не лише силу та витривалість, а й мозок. Продумати і за лічені секунди змінити тактику, блискавично вирішити, куди направити м’яч, і передбачити стратегію противника — настільний теніс вимагає від гравців незвичайних розумових зусиль, і на тренуваннях дитини вчать не просто махати ракеткою, а вирішувати непрості завдання.
  • Формують характер та особистість. Настільний теніс виховує в маленькому спортсмені такі важливі якості, як завзятість, працьовитість, цілеспрямованість, вміння ризикувати і приймати поразки.
  • Роблять почерк краще. На перший погляд може здатися, що між тенісом та каліграфією жодного зв’язку немає. Насправді ж вона існує, причому досить пряма: настільний теніс розвиває м’язи кисті та дрібну моторику, що значно покращує почерк дитини.
  • Настільний теніс практично не травматичний в процесі гри, не вимагає нечуваних витрат на екіпірування і змагання, не вважається тільки жіночою або тільки чоловічою дисципліною.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши