Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

70 безплатних курсів з програмування для українців від Codefinity

28 Гру (Чт)
до 3 Січ
6:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Не відкладайте розвиток на наступний рік! Освітня платформа Codefinity відкриває доступ до курсів для всіх українців. Щоб отримати безоплатний доступ до навчання, потрібно підтвердити особу за допомогою Дія.Підпису.
Сodefinity пропонує понад 70 курсів з програмування, 20 з яких уже доступні українською мовою. Серед дисциплін — Python, Data Science, Data Analytics, SQL. Після закінчення курсів студенти отримають цифровий сертифікат. Надалі компанія планує перекласти всі освітні програми.
Codefinity — це EdTech-бізнес з екосистеми Genesis. Проєкт заснували 2021 року. Всього в Codefinity сотні тисяч студентів, серед яких — співробітники Microsoft, Google та інших Big-tech компаній.
Це дуже крута можливість безплатно розвинути нові навички. Інвестуйте свій час у розвиток. А безоплатні курси Codefinity — крута можливість прокачати скіли чи навіть опанувати нову професію.
Навчайтеся! Україні потрібні освічені громадяни, які створюватимуть інновації, працюватимуть у технологічних компаніях та допоможуть разом досягти трильйонного ВВП
Сайт курсів – https://ua.codefinity.com/

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши