Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Public Talk. Наталя Михальченко. Стереотипи про регіони України і як їх позбутися

14 Чер (Ср)
17:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Public Talk. Наталя Михальченко. Стереотипи про регіони України і як їх позбутися

🏢Онлайн-подія

Запрошуємо на онлайн Public Talk "Стереотипи про регіони України і як їх позбутися" з блогеркою і популяризаторкою історії та культури України Наталею Михальченко.

🕒 КОЛИ? 14 червня (середа) о 18:00 за київським часом
💻 ДЕ? У форматі Zoom-конференції
📎 Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/decol_mykolaiv_2

Яка ідентичність Миколаєва і південного регіону? Що нас робить особливими? Та чим ми можемо пишатися вже сьогодні? І які існують стереотипи навколо українського півдня і сходу?

⭐️ Про це і не тільки у форматі public talk Наталя Михальченко розкаже про стереотипи, які виникають щодо українського сходу і півдня, і як їх позбутися. Чому український схід не = Донбас? Про туристичні пам'ятки та найцікавіші місця цих регіонів. Про книжкова полиця щодо українських регіонів. А також про цікаві блоги та блогерів_ок, які приділють увагу цій темі.

🔹 Наталя Михальченко – популяризаторка історії та культури України, блогерка, амбасадорка українського сходу. Донетчанка, що тимчасово мешкає у Львові. З 2015 року – редакторка сайту для самостійних мандрівників UA-TRAVELS, з минулого року – співавторка однойменного бренду речей, що нагадують про дім та розповідають світу про український схід.

ℹ️ Проект "Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва" реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна

Джерело заходу: https://www.facebook.com/585566183693729

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши