Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Безкоштовні курси для отримання професійних👷‍♂️‍ кваліфікацій

5 Лют (Пн)
до 11 Лют
7:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Вище професійне училище №21 м. Миколаєва запрошує на безкоштовні тритижневі навчальні курси для отримання часткових професійних кваліфікацій з професії 💡👷‍♂️‍ «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» зі спеціалізацією «Обслуговування відновлювальних джерел енергії (сонячна енергетика).

📌Участь у програмі навчання можуть брати всі повнолітні громадяни України та інші повнолітні особи, які легально перебувають на території України.
📌 На час навчання в закладі слухачі безкоштовно забезпечуються харчуванням, навчальними витратними матеріалами, інструментами, засобами захисту та обладнанням.
📌 Термін навчання на базі училища в м. Миколаєві – 3 тижні (12 лютого – 1 березня 2024 р.).
📌 У разі успішного закінчення навчання слухачі отримають сертифікат про закінчення навчання за програмою отримання часткових професійних кваліфікацій з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» зі спеціалізацією «Обслуговування відновлювальних джерел енергії (сонячна енергетика)» .
📌 Заповнити онлайн-заявку на навчання можна до 11 лютого 2024 р. за посиланням https://forms.gle/jymzD3D8LFikHuCt7 або за номером телефону +380 66 13-73-101

☎️Наші контакти: м.Миколаїв, вул.Садова, 31/2, тел. 30-46-63, +38 0661373101
🇩🇰🇺🇦 Курси організовано за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Данії

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши