Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Дослідницька екскурсія «ПРОщо: залаштунки миколаївської бібліотеки»

11 Вер (Пн)
12:00
Потьомкінська, 143А
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Дослідницька екскурсія «ПРОщо: залаштунки миколаївської бібліотеки»

🏢Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

Платформа MY ART запрошує на дослідницьку екскурсію «ПРОщо: залаштунки миколаївської бібліотеки», під час якої відвідаємо разом Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку не лише як читач з книжками, а ще й зазирнемо за лаштунки у фондосховище, підвал з таємничими закутками й не тільки!

🕒 КОЛИ? 11 вересня (понеділок) о 12:00
📌 ДЕ? Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека (вул. Маріупольска, 9)
📎 Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією 👉https://bit.ly/PROsho03

Книги, книги, книги і все? Думаєте бібліотека цікава тільки своїми фондами? А як щодо музею? Розмовного клубу? Дослідницьких експериментів? Лекцій та воркшопів?

А чи знали ви, що у фонді Музею бібіліотеки зберігаються унікальні навчальні видання, підручники ХVІІІ – поч. ХХ ст., де серед великої кількості різноманітних навчальних посібників, особливо хочеться відмітити репринтне видання підручника Леонтія Магницького «Арифметика» (1914 р.). Автор витратив два роки на підготовку свого навчального видання, і це був не просто підручник математики, а енциклопедія математичних і навігаційних наук. У книзі більше 600 сторінок, набраних кирилицею. Л. Магницький не тільки прагнув докладно і зрозуміло пояснити математичні правила, а й пробудити в учнів зацікавленість до навчання. Видання прикрашене гравюрами, тексти супроводжуються малюнками та кресленнями, використовуються віршові вставки.

Все це і є бібліотека! А ще цілих 4 поверхи друкованих знань та цілий загадковий підвал з таємничими закутками.

ℹ️ Захід проходить в межах проєкту «ПРОщо Миколаїв: деколонізація», який реалізує Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

Джерело заходу: https://www.facebook.com/821925729434640

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши