Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Дитячі простори “Спільно” від ЮНІСЕФ

6 Кві (Чт)
до 30 Кві
9:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

🧸🤹 У Миколаєві відкрили два дитячі простори “Спільно” від ЮНІСЕФ
На базі міських бібліотек у Заводському та Центральному районі облаштували ігрові кімнати, де юні миколаївці завжди знайдуть цікаві заняття, розваги та іграшки, проведуть час весело та з користю.
Кілька днів простори “Спільно” працювали в тестовому режимі, сьогодні тут вже багато маленьких відвідувачів, які скучили за спілкуванням, друзями та позитивними емоціями.
📍Дитячі точки відкриті щодня з 09:00 до 18:00, без вихідних. Вхід безкоштовний для всіх бажаючих. Адреси: вул. Озерна, 21, вул. Потьомкінська, 143 А.
Тут не лише розваги – розповідає Таїсія Белібова, директорка Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка. З дітками займатимуться логопед та психолог, будуть організовувати майстер-класи, навчальні заходи з працівниками ДСНС та Патрульної поліції, читатимуть книжки.
Заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров подякував представникам Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за плідну співпрацю.
“ЮНІСЕФ наш давній партнер, а від початку повномасштабного вторгнення Миколаїв відчуває неймовірну підтримку від команди фонду. Упродовж року місто отримувало гуманітарну допомогу для родин з дітьми, закладів охорони здоров’я, соціальних установ. Так, за сприяння ЮНІСЕФ у одній з гімназій міста відкрито “Клас безпеки” з інтерактивним обладнанням, а міській дитячій лікарні №2 передали спецавтомобіль. Таких прикладів дуже багато. Щиро вдячний нашим друзям за незмінну підтримку!”.
Співпраця продовжиться й надалі. Зокрема, ЮНІСЕФ допоможе обладнати захисні укриття у трьох школах Миколаєва, також планується створення освітніх хабів – оснащених всім необхідним просторів, де діти зможуть займатися під час онлайн-навчання.
Джерело

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши