Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Екосистема підтримки бізнесу в Україні. Жовтень 2022

25 Жов (Вт)
до
13:00

Екосистема підтримки бізнесу в Україні. Жовтень 2022

🏢Онлайн-подія

🎤 Запрошуємо підприємців до участі у вебінарі на тему: «Екосистема підтримки бізнесу в Україні. Жовтень 2022», який відбудеться 2️⃣5️⃣ жовтня 2022р. (вівторок), о 14:00.

🧩 Комплексна аналітика дозволяє побачити більше, ніж окремі інституції та програми підтримки бізнесу в Україні.

👉🏻 Під час вебінару ми розкажемо, як визначати свою бізнес екосистему, як зрозуміти, хто є її основними суб'єктами, яких ризиків можна уникнути, володіючи цими даними та головне дізнатися про можливості підтримки бізнесу у жовтні 2022 року для бізнесу.

Не менш важливо, ми поділимось тим, як використовувати ці можливості для розширення партнерства та зміцнення власної спроможності.

🎯ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про екосистему підтримки підприємництва в Україні та інструменти стійкості власного бізнесу.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

🧩Як визначати свою бізнес екосистему
🧩Як зрозуміти, хто є її основними суб'єктами, яких ризиків можна уникнути
🧩 Про мережування та партнерство компанії – як стратегічну конкурентну перевагу
🧩 Про міжнародні асоціації, що діють в Україні
🧩Про національні асоціації
🧩Про регіональні організації з підтримки бізнесу
🧩 Галузеві об'єднання
🧩 Платформи для пошуку партнерів
🧩 Про інструменти, програми та ініціативи, що допоможуть зберегти та розвивати бізнес, робочі місця та підтримати економіку України.

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ👩🏻‍🎓👩🏻‍🎓

Ольга Раку
Експертка зі стратегічного розвитку.
Координаторка проєктів регіонального економічного розвитку за підтримки міжнародних організацій ЄБРР, GIZ.
Більше 6 років досвіду у бізнес-консалтингу, зокрема у посиленні позицій бізнесу в сегменті мікро-, малого та середнього підприємництва за напрямами: розробка пропозиції цінності, бізнес-моделі компанії, організація бізнес-процесів, розробка бізнес-плану, стратегії бізнесу, маркетингової стратегії, операційне та фінансове управління, виведення продукту на ринок, вихід на експорт.

Діна Сідаш
Бізнес-консультантка з понад 10-річним досвідом консалтингу в сфері експорту та розвитку підприємства з огляду на місцеву та зарубіжну кон’юнктуру ринків (формування експортної комерційної пропозиції та вибір оптимальних ринків збуту, пошук партнерів в Україні та за кордоном), грантовий консалтинг, бізнес діагностика, віцепрезидентка Дніпропетровської торгово-промислової палати та координаторка програм підтримки бізнесу, які реалізує Дніпропетровська ТПП.

✍🏻ПРИМІТКИ

Проєкт реалізовується в рамках програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мова вебінару: українська💛💙

🙌🏻 Умови участі: участь можлива за умови попередньої реєстрації та одержання підтвердження від організаторів.

🙌🏻 Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини та підтримці GIZ.

✍🏻 Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/F6kJS2XCrZ92tjYD8

Зареєструвавшись на цей захід, ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

ОРГАНІЗАТОРИ

Ця ініціатива координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Експерти, які проводять ці тренінги, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення знань навчального курсу SURE. Навчальний курс SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. За адаптований до українських реалій контент навчального курсу SURE – відповідають експерти.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3409782722628447

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши