Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фестиваль американського кіно “Незалежність” у Миколаєві

Фестиваль американського кіно Незалежність у Миколаєві 2019

Фестиваль американського кіно Незалежність у Миколаєві 2019

11 &ndash 16 квітня запрошуємо на Фестиваль американського кіно Незалежність&raquo. У програмі &ndash шість потужних документальних стрічок від American Showcase з захопливими історіями про успіх, подолання себе, смерть та незвичні рішення.

Вхід на усі покази &ndash БЕЗКОШТОВНИЙ.

Покази відбудуться у Муніципальній виставковій залі, вул. Нікольська, 54 (вхід з вул. Соборна).

Фільми транслюватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Програма фестивалю:

Четвер, 11 квітня

18:00 &ndash СВІТ ПІД ТВОЇМИ НОГАМИ
Режисер: Джеремі Воркмен (США, 2018, 96 хв)
Трейлер:

Уже понад шість років 37-річний Метт Ґрін втілює незвичну місію &ndash прогулюється кожною вулицею Нью-Йорку, а це шлях у 13 тисяч кілометрів. Аби втілити проект, Метт звільнився з роботи, відмовився від квартири і тепер живе приблизно на 15 доларів на день. Метт вивчає нескінченні цікавинки, які трапляються йому на очі &ndash від національних памяток до непоказних каналізаційних отворів.
Це історія особистої місії однієї людини &ndash шлях пізнання та людяності, що дозволяє побачити дива.

П&rsquoятниця, 12 квітня

18:00 &ndash НЕКРОЛОГИ
Режисер: Ванесса Ґулд (США, 2016, 93 хв)
Трейлер:

У центрі стрічки &ndash леґендарна команда авторів некрологів видання The New York Times. Це історія про тих, хто по гарячих слідах пише хроніку життя після смерті. За десять годин до того, як газети потрапляють до поштових скриньок та за десять хвилин до появи новини в інтернеті &ndash автор некролога працює наввипередки з часом, щоб підбити підсумки довгого й унікального життя в тексті на 1000 слів або менше.
Фільм підіймає чи не найважливіші питання, які виникають у кожного з нас &ndash про життя, про память і про невідворотний плин часу. Зрештою, що в нашому світі не помирає?

Субота, 13 квітня

17:00 – СЛУЖИЛА, ЯК ДІВЧИНА
Режисер: Ліса Геслов (США, 2017, 90 хв)
Трейлер:

У фільмі зібраний безпосередній погляд на кількох американок, які повернулися зі служби в Іраку та Афганістані до неприкрашених реалій. Даючи раду посттравматичному синдрому, відсутністю житла, розбитим родинам, тяжким хворобам, фізичним травмам та наслідкам сексуального насильства у війську, ці неймовірні жінки знаходять способи адаптуватися та побороти виснажливі випробування ставши учасницями конкурсу Міс американська ветеранка&raquo.

Фільм називають захопливим, щирим та потужним&raquo полотном, сплетеним з проникливих моментів, гостросоціальності та гумору.

Неділя, 14 квітня

17:00 – ТЕНДІТНІ ПЛЕЧІ, ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ БАРБІ
Режисер: Андреа Блауґрунд Невінс (США, 2018, 92 хв)
Трейлер:

Барбі &ndash найвідоміша лялька в історії, ікона моди і мішень для феміністок. У стрічці режисер показує найбільші зміни Барбі та досліджує понад 60 років жіночої історії крізь призму 30-сантиметрової пластикової ляльки.

Інтерв&rsquoю з Ґлорією Стайнем, Роксаною Ґей, Пеґґі Оренстайн, інсайдерами компанії Mattel та свідчення очевидців разом творять красномовну історію про винайдення та еволюцію Барбі.

Понеділок, 15 квітня

18:00 – ВРІВНОВАЖЕННЯ ТЕРЕЗІВ
Режисер: Шерон Ровен (США, 2016, 58 хв)
Трейлер:

Документалістка Шерон Ровен розповідає історії надзвичайних юристок, які стали першопрохідцями в своїй професії, та показує перешкоди, які стоять перед молодими жінками сьогодні. Протягом понад двох десятиліть Шерон взяла інтервю в більше ніж 40 адвокаток, охопивши пять поколінь &ndash від судді Верховного суду Рут Ґінсбурґ та відомої адвокатки з питань захисту громадянських прав Ґлорії Оллред, до молодих правниць і студенток, які починають свою діяльність у професії сьогодні.

Вівторок, 16 квітня

18:00 &ndash ВИНАХОДЯЧИ ЗАВТРА
Режисер: Лора Нікс (США, 2018, 105 хв)
Трейлер:

Історії пристрасних підлітків-винахідників з усього світу, які створюють інноваційні рішення для боротьби з загрозами світовому довкіллю просто в себе вдома, водночас переживаючи сумніви та комплекси підлітового віку. Вирушайте в подорож із цими непересічними підлітками, які готують свої проекти для найбільшого в світі шкільного зїзду з природознавства та науки &ndash Міжнародної виставки науки та інженерства Інтел (ISEF), започаткованої Науково-громадським товариством.

Фестиваль відбудеться за підтримки Посольства США в Україні.

Організатори фестивалю у Миколаєві: КУ Агенція розвитку Миколаєва&raquo та платформа My ART&raquo, яка займається створенням і підтримкою культурних проектів в Миколаєві.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши