Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фестиваль короткометражного кино “Громадський проектор”, 2 день

Пятий ювілейний фестиваль короткометражного кіно Громадський проектор в Миколаєві – це почесні гості, шампанське, джазова музика та краще українське короткометражне кіно цього року!

Все це – у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі 28 та 29 вересня 2018 року!

Квитки вже у продажу. Їх можна на сайтіhttp://hochu-bilet.com, в касі Миколаївського художнього російського театру (Адміральська 25), або в інших касах (список – тут:http://hochu-bilet.com/kontakty).

1 день фестивалю (пятниця, 28 вересня) розпочнеться о 18:00 з червоної доріжки у подвір&rsquoї театру, на яку діє дрес-код Cocktail, та продовжиться церемонією відкриття фестивалю тапершим кінопоказом конкурсної програми фестивалю. Квитки тут:http://hochu-bilet.com/&hellip/&hellip/festival_kino_v_nikolaeve_1-j_den.

У 2 день фестивалю (субота, 29 вересня, 18:00) відбудеться другий кінопоказ конкурсної програми, після чого &ndash джазовий концерт та церемонія нагородження переможців фестивалю. Квитки тут:http://hochu-bilet.com/&hellip/map/festival_kino_v_nikolaeve_2-j_&hellip.

В жюрі фестивалювідомий український кінорежисер, актор театру та кіно,режисер фільмів Хайтарма&raquo, Чужа молитва&raquo та Кіборги&raquoАхтем Сеітаблаєв,а також український актор, каскадер, режисер, сценаріст, продюсер, автор відомого Шоу довгоносиків Віктор Андрієнко.

Фестиваль проводить ГО АРТ Оптимісти за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського Ініціатива заради майбутнього, Державного агентства України з питань кіно, Управління культури Миколаївської міської ради та Агенції розвитку Миколаєва.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши