Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фестиваль європейського кіно/”Дівчина в тумані”

Шановні друзі! Ми продовжуємо безкоштовний показ європейський стрічок.24.09.2018 р. о 18.00пропонуємо вам подивитись екранізацію італійського бестселера &ldquoДівчина в тумані&rdquo

Хронометраж: 128 хв.

Жанр: трилер

Режисер: Донато Каррізі

У ролях: Тоні Сервілло (Велика краса&raquo), Жан Рено (Леон&raquo, Багряні ріки&raquo)

Холодної зимової ночі психіатра Аугусто Флореса терміново викликають на роботу, щоб обстежити інспектора Фогеля, який потрапив у аварію. Інспектор нічого не пам&rsquoятає, на місці аварії ніщо не вказує на її причину і на її жертв, проте сорочка Фогеля у плямах свіжої крові, і ця кров не його. У ході бесіди починає вимальовуватись ланцюг неймовірних подій, що почалися місяць тому.

12 липня в Україні розпочався другий Фестиваль європейського кіно, який запрошує глядачів на безкоштовні кіноклубні покази.

Провести фестиваль у своєму місті можуть всі охочі &ndash до співпраці запрошено кураторів кіноклубів та активістів, які можуть запропонувати простір для показів. Для цього потрібно залишити заявку на сторінці фестивалю на сайті проекту Артхаус Клуб. Права на фільми надаються для некомерційних показів &ndash фестиваль європейського кіно триватиме до 30 вересня. Захід відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/) і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Проект створено з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши