Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фестиваль європейського кіно/”До побачення там, нагорі”

Шановні друзі!
Запрошуємо вас20.09.18 року о 18.30подивитися стрічку До побачення там, нагорі&raquo яка була показана у рамках Каннського кінофестивалю 2017 року.

Тривалість: 117 хв. Режисер: Альбер Дюпонтель. У ролях: Альбер Дюпонтель, Науель Перес Біскаярт, Лоран Лафітт, Нільс Ареструп, Мелані Тьєррі).
Останні дні Першої світової війни. Капітан Прадель, негідник, для якого людське життя ніщо, посилає на вірну загибель двох рядових &ndash блискучого молодого художника, сина мільйонера Едуара і колишнього листоношу Альбера. Едуар рятує життя Альбера, але сам важко поранений. Його обличчя жахливо понівечене, і він не хоче повертатися у замок батька таким. Оголосивши себе загиблим і приховавши назавжди обличчя під маскою, Едуар починає малювати приголомшливі картини про війну.

12 липня в Україні розпочався другий Фестиваль європейського кіно, який запрошує глядачів на безкоштовні кіноклубні покази.

Провести фестиваль у своєму місті можуть всі охочі &ndash до співпраці запрошено кураторів кіноклубів та активістів, які можуть запропонувати простір для показів. Для цього потрібно залишити заявку на сторінці фестивалю на сайті проекту Артхаус Клуб. Права на фільми надаються для некомерційних показів &ndash фестиваль європейського кіно триватиме до 30 вересня. Захід відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/) і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Проект створено з метоюпопуляризації європейського мистецтва кіно.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши