Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фестиваль європейського кіно/”Квадрат”

Шановні друзі! Отже,26.09.2018 р. о 18.00запрошуємо вас на третій вечір кіно у бібілотеці. На вас чекає володар Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2017 року &ndash сатирична трагікомедія Квадрат&raquo Рубена Естлунда.
Хронометраж: 142 хв.
Режисер: Рубен Естлунд (Форс-мажор&raquo)
У ролях: Елізабет Мосс (Божевільні&raquo, Розповідь Служниці&raquo), Клас Бенґ, Домінік Уест (Прослушка&raquo, Коханці&raquo), Террі Нотарi

Крістіан працює куратором музею сучасного мистецтва. Одного разу у нього крадуть телефон і гаманець. Вистеживши апарат через додаток, Крістіан вирушає на своїй модній Теслі вершити справедливість у бідний район Стокгольма. Він розпихає по поштових скриньках надруковане попередження Я знаю, що ти вкрав мій телефон і гаманець&raquo і називає місце, куди необхідно повернути речі. Герой не розраховує на успіх, але також не розраховує й на інші події, що чекають на нього попереду.

12 липня в Україні розпочався другий Фестиваль європейського кіно, який запрошує глядачів на безкоштовні кіноклубні покази.
Провести фестиваль у своєму місті можуть всі охочі &ndash до співпраці запрошено кураторів кіноклубів та активістів, які можуть запропонувати простір для показів. Для цього потрібно залишити заявку на сторінці фестивалю на сайті проекту Артхаус Клуб. Права на фільми надаються для некомерційних показів &ndash фестиваль європейського кіно триватиме до 30 вересня. Захід відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/)і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС.Проект створено з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши