Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Філософія для життя

Ми пропонуємо курс лекцій та практичних занять, який обєднує філософські вчення Сходу і Заходу, роботу над собою і роботу в команді, напрацьований методичний матеріал і практичні вправи.

Ми розуміємо філософію як гармонійне поєднання теорії та практики, пізнання себе і оточуючого світу та застосовування цих знань у повсякденному житті.

Теми занять, через які ми будемо розглядати ідеї: Філософія Давньої Індії, Тибету, Китаю (Конфуцій), Єгипту, Греції (Сократ, Платон, Аристотель), Риму (Марк Аврелій, Сенека, Епіктет), Філософія історії, Цикли і ритми історії.

Основні питання: Я&raquo справжній: пошук свого призначення Взаємовідносини людини і суспільства: як я можу зробити світ кращим Відповідальність людини перед історією.

Як проходять заняття?
Курс складається з лекцій та практичних занять, а також неформальних зустрічей, діалогів, переглядів і обговорення кіно, філософських ігор.

Тривалість курсу 5 місяців.
Лекції проходять один раз на тиждень щовівторка,
практичні заняття та неформальні зустрічі один раз на 1 або на 2 тижні, по суботах.

Попередній запис за посиланням:https://goo.gl/z8jUMh

Звідки цей курс?
Курс розроблено культурною асоціацією Новий Акрополь&raquo. Він вивчається у понад 50 країнах на 5 континентах світу. В Україні його прослухали більше 5 000 людей. Основою Нового Акрополя&raquo є філософська школа, яка існує з 1957 року, в Україні з 1991 р., на сьогодні це 10 центрів по всій країні, у Миколаєві з 2012 р. Більше про нас можна дізнатися тут:http://www.newacropolis.org.ua/uk/about/shcho-take-novyi-akropol

Хто проводить заняття?
Валентина Мефоденко викладач філософської школи Новий Акрополь&raquo.

Що далі? Після закінчення курсу можна продовжити навчання в Новому Акрополі&raquo на старших курсах філософської школи та долучатись до культурних, соціальних та волонтерських проектів.

Подивитись розгорнуту програму занять:
http://www.newacropolis.org.ua/uk/philosophy/kurs-z-filosofii/prohrama-navchannia

Вартість: абонемент на місяць 200 грн., студентам і пенсіонерам 100 грн.

Заняття 9 жовтня безкоштовне!

Приєднатися до групи можна до 13 листопада.

Попередній запис за посиланням:https://goo.gl/z8jUMh

Контактні телефони:
+38(066) 685 39 22
+38(095) 548 69 10

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши