Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фотовиставка Кирила Ахтимовича «Біографія»

3 квітня 2018 року о 17.30 Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького запрошує на відкриття фотовиставки Кирила Ахтимовича Біографія&raquo.

Це друга персональна виставка миколаївського фотохудожника Кирила Ахтимовича. В експозиції представлено 40 монохромних світлин, зроблених автором протягом 2010 &ndash 2017 рр. Це улюблені роботи Кирила цього періоду творчості. Переважна частина експозиції &ndash це портрети пересічних людей, яких автор зустрічав у найрізноманітніших місцях: на будівельних майданчиках, у притулках для літніх людей, на суднобудівних заводах чи то просто на вулиці.

За словами Кирила, у представлених фотографіях не варто шукати надсюжетність чи надхудожність, також там немає ані натяку на метафізику, метафору чи якусь іншу псевдохудожню мету. Кожну фотографію варто сприймати виключно з точки зору того, хто чи що на ній зображено. Більшість світлин експозиції &ndash портрети людей, красу яких автор побачив у їх професії, настрої та почутті, виразі обличчя, тонкому натяку на долю та життєвий шлях. Краса &ndash це річ проста і не вимагає ані від кого пошуку складних форм. Тому зображених на світлинах людей митець знаходить красивими та цікавими виключно тому, що вони, на його думку, такими і є.

Запрошуємо насолодитися емоційно-пронизливими й глибокозмістовними, ностальгічними і замріяними роботами Кирила Ахтимовича, поспілкуватися з автором світлин у приємній атмосфері однодумців.

Експозиція триватиме до 15 квітня включно.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши