Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Фотовиставка “Ми – неповторні!”

11 жовтня 2017 року о 16:00 у виставковій залі Миколаївського міського Палацу культури і мистецтв відбудеться відкриття фотовиставки Ми &ndash неповторні!&raquo. Виставка присвячена дітям з особливими потребами та їхнім родинам. Світлини створені фотографом Наталією Пігур.

Соціальний фотопроект Ми &ndash неповторні!&raquo має на меті показати, що діти та дорослі з особливими потребами є повноцінними членами суспільства нарівні з іншими громадянами, адже вони прекрасні, життєрадісні, щасливі та надихають інших бажанням жити.

Команда фотопроекту зробить все можливе, щоб змінити негативні стереотипи про людей з особливими потребами на позитив та добру посмішку.

В програмі відкриття виставки розважальна ігрова програма для дітей: шоу зі льодом, танці, ігри, цікаві майстер-класи та веселі аніматори. Гості заходу матимуть можливість спробувати справжній смачні напої та скуштувати чарівне&raquo печиво.

Фотовиставка Ми &ndash неповторні!&raquo проходитиме з 11 до 15 жовтня 2017 року у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв.

Місце проведення: виставкова зала Миколаївського міського палацу культури і мистецтв, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 54.

Організатори соціального фотопроекту Ми &ndash неповторні!&raquo: Наталія Пігур (фотограф), БФ Соняшник&raquo, ГО Доступний світ&raquo, ГО Сильні разом&raquo, ГО ЦДУ АТО&raquo.

Приходьте! Ви побачите найщиріші дитячі посмішки!

І хтозна, може трохи по-іншому, добріше та яскравіше засяє світ навколо вас)

З повагою,

команда соціального фотопроекту Ми &ndash неповторні!&raquo

Координатори заходу:

Наталя Кучеренко 0631309927,

Олексій Долгих 0689878451

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши