Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Хода до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 Лют (Нд)
14:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Хода до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

🏢Штаб Захисту Миколаївщини

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє без кремлівських вказівок.

Революція гідності – наймасштабніший протест українців за часів сучасної історії. Спротив режиму тривав більше трьох місяців, до нього активно долучились мільйони людей по всій Україні та тисячі за її межами. Однак жодні протести за часів Незалежності не коштували нації так дорого – повалення режиму у 2014 році забрало життя сотні патріотів, створивши нову трагічну сторінку в нашій історії – Небесна Сотня.

20 лютого о 14:00 на Соборній площі відбудеться патріотичне віче. Далі хода пам’яті по маршруту: вул. Соборна, Пр. Центральний, вул Садова і пам’ятник Небесній сотні. Біля меморіалу відбудеться покладання квітів та панахида від Духовенства Православної церкви України.

Долучайтесь та кличте друзів ! Слава Україні !

Джерело заходу: https://www.facebook.com/493056265668419

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши