Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Художня виставка «НОВІ ГОРИЗОНТИ»

21 Чер (Пт)
до 1 Лип
16:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Шановні Друзі та гості міста,
21 червня о 16.30, у виставковій залі ММПК і М, відокремлений підрозділ «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» відкриває художню виставку викладачів та студентів кафедри дизайну під назвою «НОВІ ГОРИЗОНТИ».
Концепція виставки «НОВІ ГОРИЗОНТИ». – це демонстрація проєктів дизайнерів-графіків і художніх робіт викладачів кафедри, що символізує перехід до нового етапу свого розвитку, зберігаючи традиції та доробки Південно-української «Мистецької школи» дизайну.
На виставці представлені твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва викладачів кафедри дизайну, а саме: дереворізьблення Юрія Одробінського, декоративні скульптури Юрія Макушина, графіка і живопис Юрія Корнюкова, батик та живопис Олени Тригуб, живопис Юлії Гурєвоїта, проєкти графічного дизайну студентів: дизайну ілюстрацій, бренд-дизайну, фірмового стилю, книжкової, журнальної та рекламної графіки, дизайну упаковки та етикетки, комп’ютерних персонажів і текстур, стікерів для соцмереж тощо.
Також в межах відкриття буде святкове спецпогашення нових поштових марок «Юрій Одробінський: дереворізблення», виготовлених за проєктом АТ «Укрпошта» «Власна марка».

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши