Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

КіноДанія – «Будинок зі скалок»

30 Вер (Сб)
17:00
Потьомкінська, 143А

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

КіноДанія – «Будинок зі скалок»

🏢8 ПРИЧАЛ

🏠«Будинок зі скалок»

⏰ Коли: 30 вересня, початок о 18:00. Закінчуємо о 20:30

🎬 Що будемо дивитися?

Документальний фільм 2022 року «Будинок зі скалок» режисера Сімона Леренґа Вільмонта, над створенням якого працювало 4 країни: Данія, Швеція, Фінляндія, Україна.

Історія дитячого будинку у нині окупованому Лисичанську. На момент знімання від лінії фронту його відділяли всього 20 кілометрів. Герої фільму – діти, позбавлені батьківського піклування. Тут, у притулку, вони не назавжди, а поки не вирішиться їхня подальша доля.

У таких умовах діти можуть довіритись лише одне одному і небайдужим соцпрацівницям, які роблять все, аби в них було дитинство. Навіть коли чутно віддалений гуркіт вибухів.

Документальна стрічка говорить про виклики й трагедії, через які проходять діти в притулку прифронтового містечка. У їхні життя увірвалось одразу дві війни: одну розпочала росія, іншу – батьківська нелюбов.

«Будинок зі скалок» – другий фільм в історії незалежної України, який отримав номінацію на Оскар. Стрічка спільного виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії представлена у номінації «Найкращий документальний повнометражний фільм».

🏆 Також фільм отримав Приз за режисуру Sundance Film Festival, «Найкращий документальний фільм» Film Independent Spirit Awards та «Найкращий європейський документальний фільм» European Film Awards.

Партнери заходу: Посольство Данії в Україні, Данський Інститут Культури, Українсько-данський молодіжний дім, ГО «ТУТ» та *8 ПРИЧАЛ

🌅 Кінопоказ відбуватиметься на вулиці. Рекомендуємо взяти із собою підстилки та одягайтесь тепліше, аби вам було комфортно під час перегляду.

🚨 У разі повітряної тривоги глядачі зможуть пройти в укриття, яке знаходиться за адресою Бузький бульвар, 1а. Якщо тривога триває понад годину, кінопоказ буде перенесено.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1048989076546760

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши