Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Кінопаті: колективний онлайн-перегляд фільму «Заповідник Асканія»

25 Жов (Вт)
19:00
Потьомкінська, 143А
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Кінопаті: колективний онлайн-перегляд фільму «Заповідник Асканія»

🏢Платформа MY ART

🎥 Запрошуємо на Кінопаті на колективний онлайн-перегляд фільму Андрія Литвиненка «Заповідник Асканія»!

🕒 КОЛИ? 25 жовтня, вівторок, о 19:00 (за Київським часом)
📌 ДЕ? Онлайн-кінотеатр Takflix
📎 Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/PROsho4

Кажуть, гуртом і батька добре бити. Ми не перевіряли, але точно знаємо, що разом добре дивитися кіно. Навіть якщо ви у Миколаєві, ваші друзі – у Києві, Одесі чи у Хмельницькому, а родичі – в Кракові чи в Парижі. Тепер ви можете це робити.

Збираємо у дружньому колі миколаївців в одному кінотеатрі в режимі реального часу: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце. Та спільно подивимось кіно, перебуваючи в різних місцях.

⭐️ Під час перегляду кіно можна обмінюватися текстовими коментарями та емоджі. А після показу разом відрефлексуємо щодо побаченого.

➡️ В Асканії-Нові уживаються різноманітні види тварин та люди з геть несхожими характерами. Директор заповідника Віктор Семенович спілкується з буйволами, зебрами та пеліканами, наче з людьми. Для колишнього співробітника пана Миколи це місце стало прихистком від цинічності зовнішнього світу. Молодий вчений Паша днями рахує птахів і товаришує з місцевими реперами, аж доки не стикається з непростим життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова захищає природу від змін, спричинених людиною. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?

🎬 Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=af29YJanfds&feature=emb_title

Увага! Участь безкоштовна, проте кількість місць – обмежена. Вам буде додатково підтверджено участь у Кінопаті, будь ласка, очікуйте на лист-підтвердження.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1291865538022776

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши