Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Лекція «Фільми-катастрофи» та відеопоказ фільмів

Шановні сінефіли, вас чекає дуже інтенсивний кіно-вікенд &ndash публічна лекція Фільми-катастрофи&raquo з відеопоказом.

6 жовтня о 15:00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького за підтримки кіноклубу Reality Shift Cinema Club&raquo відбудеться лекція запрошеного куратора з Полтави, кандидата філологічних наук Богдана Сторохи, який в цей раз відкриє нам специфіку такого явища як фільм-катастрофа, до того ж не тільки у звичній американської версії, але і познайомить з національними варіантами цього жанру.

Незважаючи на всі спроби телебачення і кіно навязати оптимізм і радісне ставлення до життя &ndash свідомість не залишає спроб прорватися у сферу, в якій може відчути драму. Причому іноді це відбувається з такою силою, що не цілком ясно, плакати потрібно або сміятися: саме на цій межі виростає специфічна індустрія кіно, яка задовольнить одну з найважливіших потреб глядача &ndash бути присутнім при руйнуванні й створенні світу, зануритися у безодню Великого вибуху&raquo, з якого починається і яким завжди завершується фільм-катастрофа.

Обєктом уваги глядачів стануть фільми-катастрофи з різних країн, різних кіноепох та іноді з парадоксальними цілями.

Після лекції вас чекають два покази фільмів: Крижане тремтіння&raquo / Ice Quake, Канада (о 16:30) та Хвиля&raquo / B&oslashlgen, Норвегия (о 18:00)

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши