Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Літературно-музичний вечір-присвята «Музика поезії над рікою життя…»

Обласна бібліотека запрошує на літературно-музичний вечір-присвяту Музика поезії над рікою життя&hellip&raquo

21 серпня о 15.00 у Миколаївській ОУНБ (вул. Московська, 9) відбудеться літературно-музичний вечір-присвята Музика поезії над рікою життя&hellip&raquo.

Захід, підготовлений Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою спільно з Миколаївською обласною організацією Національної спілки письменників України, буде присвячений пам&rsquoяті поета, публіциста, есеїста, перекладача, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії Дмитра Дмитровича Креміня.

Представники творчої інтелігенції, колеги, рідні та друзі поділяться своїми спогадами про зустрічі з поетом, який прославив Миколаївську область і Україну своєю творчістю, згадають його письменницьку, перекладацьку, журналістську та просвітницьку діяльність.

Керівник ініціативної групи зі створення серії Обдаровані мудрістю&raquo О.С. Геращенко представить увазі присутніх нове видання Небесне і земне&raquo. Книга містить матеріали, що розкривають багато цікавих фактів із біографії та діяльності Дмитра Дмитровича, а також враження від його поезій, якими діляться визнані корифеї літератури, культури, академіки, освітяни та школярі.

Під час заходу експонуватиметься книжкова виставка Не я пишу, то мною пише Бог&hellip&raquo, де буде представлена література про життя і діяльність Д.Д. Креміня, а також його творчий доробок.

Запрошуємо городян згадати історика, філософа, мудреця, поета-громадянина і справжнього патріота, доторкнутися до творчості нашого талановитого земляка та осягнути велику силу українського поетичного слова.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії