Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Майстер-клас по бодинаміці «Принцип неваляшки»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

У суботу 26.08 з 11.00 до 17.00

запрошуємо вас на майстер-клас «Принцип неваляшки»  або як використовуючи тілесну свідомість та знання про характер, збалансувати життя та виживання.🙌

Це тілесно-орієнтований тренінг для тих, хто вже втомився, але розуміє, що до відпочинку ще далеко. Тобто це про силу волі і про волю до життя.

На занятті будемо досліджувати баланс між силою і насолодою, цінністю і ціною й навіть між боротьбою і грою. Всі ці ціннісні орієнтири зводяться до, майже банального, балансу між напругою і розслабленням. Це ми і будемо розглядати на майстер-класі «Принцип неваляшки».

Якщо спиратись на психо-моторний розвиток дитини, то цей принцип є досвідом підтримки при зустрічі з перепонами і нашою здібністю їх долати. Наше тіло утримує нейро-мʼязові відбитки, котрі впливають на наше доросле відношення до викликів і на стиль подолання перепон та стресів.

Ми зануримося у тотальне тілесне дослідження, котре буде орієнтуванням і переорієнтуванням в темі сили на рівні тіла, індивідуальності і рольових відносин. Будемо займатись експериментами і дослідженнями, котрі допоможуть знайти засоби самопідтримки і саморегуляції.

Все, що ми будемо робити буде схоже на творчу лабораторію, в якій ми будемо спиратись на методи тілесно-оріентованої та рухової арт-терапії і арт-практики.

Про майстра:

«Мене звати – Вадим Гавриленко і я сертифікований бодінаміст-практик, тілесноорієнтований психотерапевт, ліцензований викладач інституту Bodynamic International.

Свої знання я втілюю в серіях авторських тренінгів, але що б я не робив, це все стосується тілесної терапії — це моя професія та мій поклик.

Мені подобається допомогати людям зрозуміти себе через практики пізнання мови свого тіла, приймати свої емоції та відчувати гармонію та безпеку.»

Більш детально про тренера можна дізнатись тут:

https://www.facebook.com/havrylenko.bodynamic

https://www.instagram.com/havrylenko.bodynamic

Увага! З собою беріть легкий зручний одяг, в якому можна вільно рухатись👼🏻

Структура:

З 11.00 до 17.00,

Перерва з 13.30 до 14.30

Місце проведення:

Проспект Центральний 122/10,

В приміщенні спорт-комплексу City Gym, (біля колишньої книгарні «Кобзар»)

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/eZynkGdZamauFdRh8

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши