Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Майстер-клас “Уроки року”

16 Гру (Сб)
12:30
вулиця Шевченка 71 офіс 426

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Кожний рік приносить із собою певний урок, через який ми повинні пройти, щоб рухатись далі у своєму розвитку. Через якісь уроки ми проходимо більш вдало, через якісь – менш, деякі зовсім не засвоюємо — і тоді вони через певні ситуації повертаються нам знову і знову для того, щоб ми навчилися тому, чому повинні навчитися.

Буває так, що для вирішення різних складних життєвих ситуацій ми, самі того не помічаючи, використовуємо один і той самий підхід і навіть не помічаємо, що він вже не такий ефективний, або й зовсім не працює. Тому може відбуватися так, що з року в рік ми наче тупцюємо на місці, і може виникати враження, що “що б я не робив, нічого не змінюється взагалі, або змінюється несуттєво”.

Клуб особистісного розвитку «Восхождєніє» запрошує вас на завершальний захід 2023 р. — майстер-клас «Уроки року», де за допомогою психологічного Таро ми спробуємо з’ясувати, яким був особисто ваш урок року, що вже минає, і який урок вам несе із собою рік наступний. Також розглянемо, які підходи у проходженні цих уроків будуть ефективними, а які вже не будуть працювати, які ресурси вам знадобляться.

Захід відбудеться
16 грудня, в суботу
Початок о 12.30
Місце проведення –
вулиця Шевченка, 71
офіс 426.
Вартість участі по передплаті – 400 грн, при оплаті в день проведення заходу – 500 грн.

Залишилось ТРИ місця.

Телефон для зв’язку
093 385 56 24
Viber Telegram
WhatsApp Messenger  (Наталія Бальва)

 

 

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши