Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Майстер-клас в рамках американського кінофестивалю «Незалежність»

12 липня з 11.00 до 18.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться практичний майстер-клас Хвилина міста&raquo в рамках ініціативи Кінобус&raquo Фестивалю американського кіно Незалежність&raquo, який влітку цього року вирушає у подорож містами України.

Кращі однохвилинні фільми впливають на глядача так само, як будь-який великий фільм. Виклик зробити це протягом 60 секунд &ndash не більше, і не менше. Будинки, площа, автомобілі, велосипеди, люди, гроші, порядок, хаос: місто являє собою організм, який живе двадцять чотири години на добу і змінюється щогодини. Навчись виявляти в сучасний спосіб відчуття від життя свого міста. Ми запрошуємо молодих митців зробити однохвилинне відео, де місто &ndash головний актор.

Куратор &ndash Дмитро Тяжлов &ndash художній керівник курсу операторської майстерності у Київському державному університеті театру, кіно і телебачення, куратор документальної програми фестивалю американського кіно &ldquoНезалежність&rdquo та лабораторії документального кіно для молодих митців Indie Lab.
О 18:00 відбудеться показ короткометражних документальних фільмів Indie Lab 2017
Обов&rsquoязкова попередня реєстрація на майстеркласс за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1BaGGLeaYzB3WNZ717wCt_12ldDGh8XHyyYpjQtsjme4/viewform?edit_requested=true

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши