Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Медичне страхування в Україні – міф чи реальна можливість зекономити?

Всім привіт! Я спеціалість в галузі добровільного медичного страхування та страхування життя. Опираючись на свій досвід роботи в цьому напрямку, можу сказати, що головний стереотип нашого населеня полягає в тому, що більшість вважають, що страхування потрібне щоб не захворіти або отримати якусь травму.
– Ні, ні в якому разі Поліс страхування не захистить клієнта від захворювання, але зберегти фінансовий та майновий рівень сімї може! Якщо в когось в сім&rsquoї трапляється ФОРС МАЖОР по здоров&rsquoю то щоб оплатити лікування, українці змушені позичати гроші, брати кредити або продавати майно. До таких дій за минулий рік вдавалися 43% українців, які були госпіталізовані в медичні заклади.
Про це йдеться у дослідженні Індекс Здоровя. Україна – 2017&raquo. ТО, маючи Поліс страхування, можна було уберегти майно і компенсувати витрати на лікування.
В данній презентації я підготував статистичний аналіз з медичних закладів Миколаєва по середній захворюваності на кожного жителя, від звичайних застуд до критичних захворювань (серцево-судинні, онкозахворювання, ниркова недостатність…). Та згідно з даних дослідження Держстату та Індексу здоров я в Україні, середні витрати на кожного Миколаєвця 549 грн в місяць, а це в рік близько 6,500 грн. Але є й інша статистика – 70% жителів Миколаєва взагалі відмовляються звертатися до лікаря через відсутність коштів.
Отож, можна зробити висновок , що економічно вигідно : медичне страхування чи все таки наша безкоштовна медецина??? ВИБІР ЗА ВАМИ!!!
Друзі запрошую Вас на свою авторську презентацію, я допоможу Вам повністю розібратися у всіх питаннях , що пов язані зі страхуванням життя та добровільним медичним страхуванням!!!
Презентація безкоштовна але за попереднім бронюванням місця

Фінансовий консультант

Довбня Олексій Юрійович

тел: 093 47 78458 / 0968279726

[email protected]
https://www.facebook.com/AlexDovbnya1/

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії