Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Миколаївчан запрошують долучитися до майстерні Святого Миколая

Миколаївчан запрошують долучитися до майстерні Святого Миколая та виготовити 2000 подарунків для першачків

Студенти Української академії лідерства запрошують містян стати помічниками Святого Миколая та долучитися до виготовленняподарунків для першокласників, поринути в атмосферу казкового святатавідчути, що диво зовсім поруч.

З2 по 8 грудняза адресоюпроспект Богоявленський, 319-Ана території академії вже четвертий рік почне працюватимайстерня Святого Миколая, врамках проекту Слідами Святого Миколая, де кожен житель міста зможе стати волонтером та виготовити ялинкову прикрасу, яка стане частиною подарунка. Також туди входитимуть сік, печиво, наліпка та листівка-календарик.

18-19 груднястуденти завітають до шкіл міста з концертно-виховною програмою, де розкажуть дітям, чим же відрізняється Святий Миколай від Діда Мороза, а також подарують подарунки першокласникам.

Передбачені цікаві тематичні формати майстерень, що закріплені за кожним днем проведення заходу а саме: майстерня для бабусь та дідусів, ігрова, музична, легендарна, художня, англійська та кіномайстерня.

Віримо, що Миколаїв зможе стати всеукраїнським центром святкування Дня святого Миколая.

Офіційне відкриття майстерні відбудеться2 грудня о 17.00.

Контакти відповідальної особи:

Староверський Юрій

студент УАЛ, керівник майстерні святого Миколая

+38(066)568 77 30

Довідково:

Українська академія лідерства&ndash це 10-місячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл та молоді віком від 16 до 20 років. Академія допомагає молодим людям зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Академія існує в Миколаєві з 2016 року та робить значний вплив на розвиток міста через такі проекти як велофестиваль &ldquoМиколесо&rdquo, &ldquoШкола проектного менеджменту&rdquo, &ldquoСлідами Святого Миколая&rdquo, &ldquoФорум відповідального лідерства&rdquo.

Своїми проектами студенти прагнуть зробити Миколаїв привабливим і надихнути мешканців долучитися до відродження культурного життя у місті.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії