Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Міжнародний тиждень підприємництва у Миколаєві. Маркетинг та брендинг.

Вважаєте, що в Україні надто складно розпочати свою справу в юному віці? Може, Вас зупиняє відсутність необхідного компенента успіху стартового капіталу?
Українська академія лідерства в Миколаєві спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі і з GEW Ukraine готові допомогти Вам розвіяти сумніви і вагання, натомість навчить Вас думати підприємливо!

З 12 по 17 листопада долучайтесь до наших лекцій, воркшопів та розмов про підприємництво. Будемо разом слухати виступи провідних підприємців Миколаєва та Одеси, які поділяться знаннями та власним досвідом, будемо говорити про важливі складові будь-якого підприємства, більше того для команд буде можливість спробувати пройти всі стадії старт-апу та презентувати результати в кінці тижня.

12.11, Понеділок – Генерування ідеї та становлення місії
13.11, Вівторок – Фінансування та партнери – Валентин Бєльський
14.11, Середа – Маркетинг та брендинг- Шаміль Малачієв
15.11, Четвер – Інноваційність -Микола Капацина
16.11, Пятниця – Аналіз та підготовка до презентацій – Шаміль Малачієв
17.11, Субота – Пітчинг ідей

Кількість місць обмежена тому без вагань заповнюйте форму на вільного слухача або збирайте команду для розробки проекту!
Посилання на реєстрацію:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBEjdBbAOLsTZ1L4Op9ri5FOXcbw0n49y06KHQnuRL6Megpw/viewform?fbclid=IwAR08GgcKjw-1hXA-8H8t_pXcewYDYUzEsy_CDgafuilyhnufaAbrNYF_L9k

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії