Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Морські походи запорозьких козаків»

27 Бер (Ср)
14:00
4 Адміральська вулиця

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

«Морські походи запорозьких козаків»

🏢Музей суднобудування та флоту

Вже наступного тижня говоритимемо про наших майстерних воїнів – запорозьких козаків. Вони жахали супротивника не тільки в сухопутних боях, а й у морських. Навіть могутній турецький флот побоювався їх!

Основу козацького морського флоту становили «чайки». Майстри-козаки могли побудувати козацький флот «з нуля» за короткий проміжок часу. За місяць створювалося до 80-100 човнів. Флотилії козацьких чайок, чисельністю від кількох десятків до кількох сотень суден, здійснювали сміливі морські походи на Крим, Туреччину.

Разом з вами ми говоритимемо про морські походи запорозьких козаків, козацькі поселення на території Миколаївщини, Чорноморське козацьке військо та інші факти з історії українського козацтва. А для дітей і всіх охочих проведемо майстер-клас із виготовлення козацького човна.

🗓️Коли? 27 березня о 14:00.
📍Де? Миколаївський музей суднобудування і флоту (вул. Адміральська, 4).

Для участі залишаємо посилання на онлайн-реєстрацію: https://bit.ly/identity_march.

Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» реалізується ГО «Центр навчання та освіти дорослих “Південь”» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та у партнерстві з управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОВА, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським музеєм суднобудування і флоту та ТРК «МАРТ».

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1645485856224155

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши