Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

«Мости до себе» від Миколаївської художниці Світлани Чебанової🧚🏻

14 Січ (Нд)
15:00
Вул.Декабристів, 20
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

14 січня, з 15 до 18.00 по курсу терапевтичне малювання «Мости до себе» від Миколаївської художниці Світлани Чебанової🧚🏻
Світлана пише:
«Як часто ми чуємо, що все потрібне у нас вже є. Що найважливіший ресурс всередині нас. І якщо чогось сильно прагнеш, то можливості приходять, коли почнеш робити кроки на зустріч мрії.
Коли ми шукаємо шляхи вирішення проблем, коли вивчаємо можливості і ідемо в реалізацію, наш мозок будує безліч нових нейронних зв’язків. Ці невидимі мости ведуть нас у кращу версію себе.
Зустріч, на яку я вас запрошую, відбудеться з кольоровими олівцями і художніми альбомами, але це не майстер-клас з малювання. Це – намальований шлях до себе, кольорові мости можливостей, медитація олівцями і терапія лініями. Ми працюватимемо з увагою і уявою. Дозволимо собі творчість. Намалюємо нового себе.
Мене звати Світлана Чебанова. І я художник графік. Але те, чим я хочу з вами поділитися, не є художнім стилем, чи академічним розумінням творчості. Це мій власний досвід психологічної реабілітації через творче самопізнання. Все покажу, все поясню і буду максимально відкритою.»
🗞️Майстер-клас буде проходити за адресою:
Вул.Декабристів, 20
В затишній майстерні Art.prostir.mk
📒Зустріч відкрита, та кількість посадочних місць обмежена, тому перші 10 людей, що заповнять Гугл-форму зможуть відвідати майстер-клас очно, а тим, хто не встиг потрапити у цю десятку ми передзвонимо і запропонуємо варіант приєднання онлайн!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши