Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Нарада Експертно-громадської ради та Державної регуляторної служби України

20 Січ (Чт)
14:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Нарада Експертно-громадської ради та Державної регуляторної служби України

🏢Онлайн-подія

Робоча нарада Експертно-громадської ради Миколаївського міськвиконкому та Державної регуляторної служби України з питань взаємодії у проведенні дерегуляції у регіонах України.

ДАНІ для ПІДКЛЮЧЕННЯ:
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89552189942

Meeting ID: 895 5218 9942

20 січня 2022 року о 14.00 год відбудеться онлайн-зустріч представників Експертно-громадської ради Миколаївського міськвиконкому та Державної регуляторної служби України на якій будуть обговорюватися механізми взаємодії щодо забезпечення реалізації законодавства у сфері регуляторної політики, дозвільної системи та дерегуляції у сфері підприємницької діяльності.
До участі також запрошені представники Управління економіки Миколаївської міської ради, Громадської ради при Державній службі морського та річного транспорту України, ГО «Коаліція реанімаційний пакет реформ», ГО «Інститут законодавчих ідей», «Миколаївської регіональної платформи реформ», громадських рад та галузей бізнесу Миколаївського регіону.
Планується обговорення питань.
1.Дерегуляція нормативно-правових актів що регулюють водну галузь та участь у обговоренні проєктів регуляторних актів що готуються на виконання Закону України «Про внутрішній водний транспорт» що вступає в дію 1 січня 2022 року.
2. 3.Удосконалення питання участі у реалізації державної політики у сфері дерегуляції представників громадських рад та громадських об’єднань підприємців : Внесення змін у постанову Кабінету Міністрів України від 18.05.2011 № 526 «Про утворення регіональних рад підприємців в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі» щодо створення місцевих рад підприємців та впровадження онлайн-комунікацій представників місцевих та регіональних галузей бізнесу з відповідними центральними органами виконавчої влади.
3.Проблеми реалізації законодавства у сфері зовнішньої реклами та удосконалення регулювання рекламного ринку у місті Миколаєві.
4. Посилення контролю за реалізацією законодавства з питань регуляторної діяльності, дозвільної системи, контролю у сфері господарської діяльності на місцевому рівні: Організації проведення навчального семінару для депутатів та виконавчих органів Миколаївської міської ради, проведення перевірки місцевих дозвільних органів, питання представника Державної регуляторної служби України у Миколаївській області.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/325744715949566

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши