Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Натхненна музикою

1 квітня о 15.00 відбудеться бенефіс читача відділу документів з питань культури і мистецтв Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки, старшого викладача вищої категорії по класу баяну та акордеону ДМШ №6 Л.Г. Михальцової Натхненна музикою&raquo.
Лариса Григорівна вже багато років не тільки постійний користувач нашої бібліотеки, а й популяризатор ресурсів Миколаївської ОУНБ. За більш ніж 40-річну діяльність талановитий педагог і музикант виховала чимало учнів. Але це далеко не усі сфери її діяльності. Про різноманітну творчість Л.Г. Михальцової ми розповімо на зустрічі. На заході також буде запропонована музична програма, що її приготувала Лариса Григорівна та її юні учні.
Пролунають:
&ndash улюблені українські народні пісні: Ой у вишневому садочку&raquo, Гуцулка Ксеня&raquo, Ти ж мене підманула&raquo, регтайм-імпровізація Їхав козак за Дунай&raquo
&ndash популярні класичні твори Танок рицарів&raquo Сергія Прокоф&rsquoєва з балету Ромео та Джульєтта&raquo, Сонатина до мінор&raquo В.А. Моцарта, вальс Голубий Дунай&raquo Й. Штрауса, танго Втомлене сонце&raquo Є. Петербургського, вальс Дунайські хвилі&raquo Й. Івановіча.
Виконавці &ndash учні ДМШ №6 Костянтин Лазаренко, Веніамін Орлов, Сергій Дуля.
На честь 340-річчя від дня народження Антоніо Вівальді Л.Г. Міхальцоіва виконає концерт ре мінор великого італійського композитора.
Також присутні будуть мати змогу насолодитися творами Жоржа Бізе та Фредеріка Шопена у виконанні Лариси Григорівни.

Отримуйте обрані афіші в telegram

Ще афіши цієї категорії