Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Навчальний практикум “Енергоефективність у промисловості”

Запрошуємо інженерів, експертів, консультантів з енергоефективності та енергозбереження пройти 4-денний навчальний практикум ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ПРОМИСЛОВОСТІ. БАЗОВИЙ РІВЕНЬ&raquo, який відбудеться 18-21 грудня у м. Миколаїв. Тренінг проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.
Це унікальна можливість для консультантів та топ-менеджерів, які мають безпосередній вплив на прийняття рішень щодо зміни політики роботи підприємств/організацій у сфері енергозбереження! Вперше, протягом чотирьох днів, з 18 по 21 грудня 2017 року, у м. Миколаєві, чотири фахівці провідної міжнародної консалтингової та інженерної компанії LDK Consultants Engineers and Planners&raquo, &ndash Костас Теофілактос, Томас Філіппу, АстгінПасоян та Олександр Овдієнко проведуть спеціально розроблений інтенсивний навчальний практикум, спрямований на підвищення стандартів реалізованих проектів з енергоефективності.
В рамках навчального практикуму бізнес-консультанти зможуть посилити свої знання з енергетичних систем та комунальних послуг, когенерації дослідити основні елементи консалтингового процесу та управління циклом проекту оцінити та розрахувати викиди парникових газів, провести енергоаудит (методологія, процес та звітність) оцінити капітальні інвестиції та проаналізувати їх витрати, а також визначити витрати ідентифікованих заходів з енергоефективності.
Проходження інтенсиву допоможе учасникам покращити знання з енергоефективних технологій та дозволить визначити найактуальніші рішення для своїх клієнтів/підприємств. ОСОБЛИВИЙ БОНУС &ndash менторські сесії впродовж 2-х місяців після проходження тренінгу!!!
Кількість місць обмежена: всього 15 консультантів зможуть підвищити свій рівень кваліфікації!!! Реєстрація вже відкрита за посиланням!!! Детальніше про курс та тренера читайте в анонсіhttps://goo.gl/4waoj3
Плата за проходження тренінгу ПРОМИСЛОВА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ&raquo, з врахуванням часткової компенсації вартості донором, складає 2230 грн. У вартість тренінгу входять роздаткові навчальні матеріали, кава-паузи та обіди, а також персональні консультації/менторські сесії впродовж 2-х місяців після проходження тренінгу.
Протягом 4-х днів тренінгу учасникам тренінгової програми буде забезпечено синхронний переклад. Для того, щоб
зареєструватись на тренінг, необхідно до 12 грудня включно заповнити онлайн- заявку:https://form.jotformeu.com/73177608833363.
Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою.
Дата проведення: 18-21 грудня 2017 року.
Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38 +38 (068) 380 83 45

Отримуйте обрані афіші в telegram

Ще афіши цієї категорії