Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Нетворкінгова зустріч «Культура в часи війни»

8 Гру (Чт)
19:00
Потьомкінська, 143А
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Нетворкінгова зустріч «Культура в часи війни»

🏢Онлайн-мероприятие

🦄 Команда Платформи MY ART запрошує творчу спільноту та тих, хто працює у сфері культури в Миколаєві взяти участь у нетворкінговій зустрічі «Культура в часи війни» для обміну досвідом та побудови діалогу.

🕵️‍♀️ Цільова аудиторія: куратори, менеджери культурних проєктів, представники культурних інституцій, митці, засновників нішевих ініціатив та автори художнього контенту.

🕒 КОЛИ? 8 грудня, четвер, о 19:00 за київським часом
📌 ДЕ? На платформі Zoom
📎 Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/PROsho10

🧩 В умовах війни культура випала із багатьох пріоритетів, де на першому місці зараз потреби армії та подолання гуманітарної кризи. В цих умовах менеджери культурних інституцій змушені швидко адаптуватися до нових реалій, здобувати нові навички роботи, шукати додаткове фінансування та брати участь у грантових конкурсах. Також спостерігаємо відтік кадрів через мобілізацію, релокацію та вимушену міграцію тощо. Деякі культурні менеджери переорієнтували свої сили на волонтерську діяльність та змінили фокус із культурних і мистецьких проєктів на зовсім інші. Водночас міжнародна підтримка України створила нові можливості для культурного сектору.

👀 Під час зустрічі разом обговоримо зміни, які відбулися в культурно-мистецькому та креативному секторах через повномасштабне вторгнення. А ще — про виклики, тенденції та нові можливості, що постали перед представниками спільноти після 24 лютого.

Збираємо у дружньому колі миколаївців: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце

Джерело заходу: https://www.facebook.com/822542192169523

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши