Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Новітні художні течії в мистецтві Півдня України початку XX ст.

29 Лют (Чт)
14:00
вул. Маріупольська, 9

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Новітні художні течії в мистецтві Півдня України початку XX ст.

🏢Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

Друзі, запрошуємо вас 29 лютого о 14.00 на лекцію кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну МФ КНУКіМ Н.В. Сапак «Новітні художні течії в мистецтві Півдня України початку XX ст.»
Незважаючи на важкий період в історії нашої країни, наукова думка в Україні залишається активною та потужною, відділ документів з питань культури і мистецтв пропонує цикл презентацій наукових досліджень викладачів миколаївських закладів вищої освіти «Художня культура: відкриття, пошуки, знахідки».
Першою ми запросили до спілкування Наталію Вікторівну Сапак. Однією з провідних тем її наукових досліджень є художнє життя Півдня України на початку ХХ ст. Саме у цей період формувався неповторний стиль живопису українського Півдня, створювалася нова художня мова, що пізніше була узагальнена терміном – модернізм. Південь України – це той полікультурний простір, де нові ідеї в мистецтві розповсюджувались особливо активно.
Фахівці відділу документів з питань культури і мистецтв підготували для вас книжково-ілюстративну виставку «Яскраві барви живопису Півдня України».

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3706158953042848

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши