Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Новітні художні течії в мистецтві Півдня України початку XX

29 Лют (Чт)
14:00
Маріупольска, 9
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Відділ документів з питань культури і мистецтв запрошує шанувальників мистецтва 29 лютого о 14.00 на лекцію кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну Н.В. Сапак «Новітні художні течії в мистецтві Півдня України початку XX ст.»

Незважаючи на важкий період в історії нашої країни, наукова думка в Україні залишається активною та потужною, відділ документів з питань культури і мистецтв пропонує цикл презентацій наукових досліджень викладачів миколаївських закладів вищої освіти «Художня культура: відкриття, пошуки, знахідки».

Першою ми запросили до спілкування відомого мистецтвознавця, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну МФ КНУКіМ Наталію Вікторівну Сапак. Однією з провідних тем наукових досліджень Наталії Вікторівни є художнє життя Півдня України на початку ХХ століття. Саме у цей період формувався неповторний стиль живопису українського Півдня. Саме початок ХХ століття був періодом створення нової художньої мови, що пізніше була узагальнена терміном – модернізм. Полікультурний Південь України був тім простором, де нові ідеї в мистецтві розповсюджувались особливо активно.

Лекція Н.В. Сапак «Новітні художні течії в мистецтві Півдня України початку XX ст.» присвячена одному з найцікавіших періодів історії мистецтва України.

Відділ документів з питань культури і мистецтв пропонує книжково-ілюстративну виставку «Яскраві барви живопису Півдня України».

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши