Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Онлайн-екскурсія Миколаєвом: «Місто-герой новітньої історії. Від кімерійця до українця»

10 Вер (Сб)
16:00
Потьомкінська, 143А
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Онлайн-екскурсія Миколаєвом: «Місто-герой новітньої історії. Від кімерійця до українця»

🏢Агенція розвитку Миколаєва

З нагоди святкування Дня міста запрошуємо Вас на авторську онлайн-екскурсію Миколаєвом з екскурсоводом Анною Червак та її «Фабрика Путешествий», під час якої не тільки спробуємо вас здивувати, але й познайомити з історією міста на хвилі.

⏰ Коли? 10 вересня, субота, о 16:00 (за Київським часом)
📌 ДЕ? На платформі Zoom

📎 Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/mykolaiv233

Кожного дня Миколаїв пише свою героїчну історію. Своєю боротьбою, незламністю, вірою, надією та великою любов’ю ми поповнюємо її аннали іменами та подіями, що роблять місто міцною фортецею на захисті України.

Всі ми, миколаївці, саме зараз є уособленням мужності та любові до рідного міста. Міста, якому виповнюється 233 роки. Але земля, на якій стоїть Миколаїв, має набагато ширшу історичну цінність і бачила зміну різних епох. Південь України завжди був у вирі подій і мав стратегічне значення. Тому ми зараз говоримо про історію, яка сформувала наш менталітет, спосіб життя і духовні основи.

Стародавні часи – кіммерійці, греки, скіфи, давні слов’яни – вони сакральна реконструкція миколаївської землі.
«Дике поле», козацькі пригоди південними степами і річками. Іван Мазепа. Життя-буття вільних козаків на берегах Південного Бугу. А далі:

⭐️ 1789 – 1917 рр. – потужний південний регіон: від заснування міста до повалення імперії. Розвінчуємо міфи про відсутність українського виміру в Миколаєві. Видатні миколаївці на захисті національних інтересів.

⭐️ 1917 – 1991 рр. – буремні роки національно-визвольної боротьби, радянська влада, німецька окупація. Фабрики, заводи, стратегічне значення регіону. Повсякденне життя, зрозумілі тільки миколаївцю топоніми.

⭐️ 1991 – 24.02.2022 рр. – економічні та політичні зміни, революційні процеси, український вимір розвитку громади.

⭐️ З 24.02.2022 р. – історія, яку ми творимо саме в цю мить!

Це буде невелика за часом, але неймовірно потужна за змістом екскурсія рідним містом, знайомство з його мешканцями, які жили за століття до нас. Віртуальна прогулянка рідними вуличками. Переосмислення історичної цінності Миколаєва.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/445497730943309

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши