Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Онлайн-презентація І Концепція реконструкції та благоустрою скверу ім. Т.Шевченка в Миколаєві

1 Гру (Пт)
5:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Онлайн-презентація І Концепція реконструкції та благоустрою скверу ім. Т.Шевченка в Миколаєві

🏢Онлайн-подія

Запрошуємо активну спільноту в Миколаєві та поза межами міста взяти участь у дискусії в рамках онлайн-презентації «Концепція реконструкції та благоустрою скверу ім. Т.Шевченка в Миколаєві» з Євгеном Поляковим, директором Департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради.
🕒 КОЛИ? 1 грудня, п’ятниця, о 16:00 за київським часом
📌 ДЕ? На платформі Zoom
📎 Як взяти участь? За попередньою реєстрацією 👉
https://bit.ly/urban_002
Поговоримо про концепцію реконструкції та благоустрою скверу ім. Т. Шевченка, розташованого в історичній частині Миколаєва між вулицями Нікольською, Адмірала Макарова та Терасною. Зі сходу до скверу примикає вулиця Шевченка.
Концепція розроблена студентами Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури під керівництвом доктора архітектури, професора, лауреата Державної премії в галузі архітектури Олійник Олени Павлівни – віце-президента Національної спілки архітекторів України, засновника ТОВ «Архітектура і престиж» та регіонального координатора проєкту ЄС UREHERIT – «Архітектори за спадщину в Українію. Відтвоюємо ідентичність і пам’ять».
Нещодавно Миколаївська міська рада почала співпрацю із НАОМА та з О. Олійник. Метою спільної роботи є створення естетично привабливого та якісного міського середовища громадських відкритих просторів та парків Миколаєва відповідно до європейських урбаністичних принципів.
Архітекторами була обрана саме ця локація, адже сквер має потенціал своєрідної точки тяжіння для історичного центру міста як меморіальна і туристична зона, а також для мешканців сусідніх будинків, як місце для проведення тихого та активного відпочинку. Наразі триває робота над розробкою концептуальних проєктних рішень, яка проводяться без залучення бюджетних коштів.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/315673371319494

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши