Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Опитування щодо перейменування вулиць Миколаєва

16 Чер (Пт)
до 30 Чер
6:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Опитування щодо перейменування вулиць Миколаєва

🏢Онлайн-подія

🔥 У Миколаєві розпочалось електронне опитування щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з російською федерацією чи подіями і наративами імперського і радянського періоду 💙💛

В опитуванні можуть брати участь мешканці міста, які досягли 14 років та зареєстровані, або мають фактичне місце проживання, перебування на території Миколаєва, в тому числі зареєстровані як ВПО.

👉 Опитування проводиться до 15 липня 2023 року шляхом заповнення форми в електронному вигляді за посиланням: https://bit.ly/decol_mykolaiv. Крім того, пропозиції приймаються на електронну пошту info@myart.org.ua.

ℹ️ В межах опитування миколаївців просять відповісти, які назви краще використовувати у міських топонімах? Чи варто використовувати назви міст-побратимів та країн, що долучились до підтримки Миколаєва та України під час війни? Чи краще відновлювати історичні назви вулиць? Або дати нові назви з урахуванням сьогоднішніх реалій часу? Чи варто використовувати при перейменуванні вулиць нейтральні назви? Або відзначати видатні дати, події та імена? Крім того, містяни можуть запропонувати нові назви вулиць та надати коротке обґрунтування своїх пропозицій.

В момент, коли процес запуску роботи топонімічної комісії в Миколаєві лише набирає обертів, організатори хочуть привернути увагу містян до процесу деколонізації, відповідно, спонукати брати активну участь у ньому.

📍 Отримані висновки та пропозиції мешканців міста надалі будуть враховані при розробці рекомендацій для подання на розгляд Комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд на території Миколаєва.

Опитування проходить в межах проєкту "Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва", який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна

Джерело заходу: https://www.facebook.com/183624961305057

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши