Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Безкоштовна лекція про секрети успішної співбесіди

16 Січ (Вт)
17:00
вул. Велика Морська, 67, БЦ «Soborny»
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

У Миколаєві на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть зустріч від кар’єрної консультантки Альони Бутової. Спікерка поділиться тонкощами успішного проходження співбесіди та розкаже, як отримати омріяний job offer.

За словами організаторів, зустріч буде корисною і шукачам роботи, і роботодавцям, і HR-рам.

«Ми розберемо процес працевлаштування по поличках — від подачі резюме до фінального інтерв’ю, зокрема очікування роботодавця, помилки під час співбесіди та лайфхаки від професійних HR. Ми запрошуємо не лише тих, хто шукає роботу, а й роботодавців та рекрутерів», — діляться у Гончаренко центрі Миколаїв.

Про секрети проходження співбесіди миколаївцям розкаже кар’єрна консультантка зі СпівДії Альона Бутова.

Зустріч відбудеться у вівторок, 16 січня, о 17:00 за адресою вул. Велика Морська, 67, БЦ «Soborny» (Гончаренко центр Миколаїв). Орієнтовна тривалість заходу — до 2 годин. Усіх охочих закликають зареєструватися за номером +380 67 276 15 48.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши