Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Прем’єра книги Тамари Парахіної «Пригоди Світозара»

22 травня о 12.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться прем&rsquoєра книги Тамари Парахіної Пригоди Світозара&raquo.

Перша книга трилогії Пригоди Світозара&raquo має назву Царства чотирьох стихій&raquo. Вона була завершена в 2018 році. Автор книги &ndash Тамара Володимирівна Парахіна, в минулому інженер-економіст. Ілюстрації до цієї книги створив відомий миколаївський художник, скульптор і музикант Віктор Макушин.

Ідея написання книги виникла у 2015 році.

Зі слів автора, приводом до написання книги стали наступні події. Жили-були бабуся і внучок. Внучок цей був таким непосидючим або, як зараз модно говорити, гіперактивною дитиною, що ради з ним не було. А засинав він тільки слухаючи бабусині казки, яких знала вона безліч. Але все ж прийшов момент, коли запас казок підійшов до кінця. А внук вимагав все нових і нових. І довелося бабусі придумувати їх самій.

Йшов час. Хлопчик ріс, дорослішав і навчився засипати сам. Але одного разу він попросив бабусю згадати і розповісти найбільш вподобану історію. Бабуся замислилася і сказала:

– Знаєш, мені важко так відразу згадати подробиці. Я зосереджуся, згадаю, запишу і ми разом почитаємо.

Ось так і зявився задум написання трилогії Пригоди Світозара&raquo.

Коротко про сюжет книги.

&hellipУ місті Зарічне жив хлопчик на імя Світозар, або Світло, як звали його близькі та друзі. Жив він разом з мамою і бабусею. Хлопчик, як і багато його однолітків, ходив у школу, вчив уроки, ганяв у футбол, навіть писав вірші. Але одного разу цьому безтурботному життю прийшов кінець. Його красуня мама зникла прямо у нього на очах самим незрозумілим чином. І хлопчик вирішує її врятувати. Він потрапляє в Чарівний світ, знайомиться там з дуже незвичайними істотами, знаходить нових друзів. І, звичайно ж, Світло знаходить і рятує свою маму. Але для цього йому доводиться побувати в царстві чотирьох стихій&hellip

Автор сподівається, що книга буде цікава не тільки дітям, а й дорослим.

Запрошуємо поринути в чарівний світ незвичайних пригод!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії