Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Прем’єра вистави «У пошуках дружби і досконалого англійського оратора»

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського радо запрошують миколаївців на фантастичний вечір музики і комедії.

Пропонуємо прем&rsquoєру комедійної вистави англійською мовою У пошуках дружби і досконалого англійського оратора&raquo, підготовлену студентами факультету іноземної філології Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

У виставі розповідається про дружбу студентів, які навчаються у звичайному університеті у Лондоні. Одного разу, друг по листуванню з Аргентини, вирішив приїхати до Лондону і відвідати своїх нових друзів. Але, після прибуття, він розуміє, що рівень його англійської мови недостатній для того, щоб впоратись з повсякденними мовними ситуаціями. Таким чином, під час вивчення англійської мови, з Хектором і його друзями відбуваються цікаві і кумедні події. У виставі багато музики, пісень, гумору та чудова акторська гра студентів англійською.

Координатори заходу &ndash Ірина Шевченко (Миколаїв) та Луіс Переа (США).

Чекаємо всіх бажаючих на незабутньому захоплюючому дійстві 21 червня о 15:30 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Вхід вільний.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії