Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Прем’єра фільму “Миколаїв. Хроніки протесту” 29 вересня

В рамках Фестивалю короткометражного кіно Громадський проектор

ПРЕМЄРА

Документального фільму МИКОЛАЇВ. ХРОНІКИ ПРОТЕСТУ

Час: 29 вересня о 16:00
Місце: Миколаївський художній
російський драмтеатр (вул. Адміральська, 25)

Вхід: безкоштовний за запрошеннями (в касі театру)

Про фильм: Ми маємо пам&rsquoятати, чому відбувся Євромайдан. В чиїх руках була влада. Як Янукович тихою сапою здавав Україну Росії без бою. І як свавілля його клану та його васалів сягло немислимих масштабів.
Люди виходили на вулицю, щоб захистити власну гідність і дати зрозуміти владі, що вона дійшла до краю. Надія на зміни, на краще майбутнє для себе і своїх дітей примушувала кожного з героїв фільму відстоювати свої права на вулиці.
У фільмі Миколаїв. Хроніки протесту&raquo ми відтворили ключові події 2012-2014 років, зустрілися з безпосередніми учасниками миколаївського Євромайдану й спробували знайти відповідь на важливі запитання. Що було, якби Миколаїв не повстав? Чи існувала би тоді Україна, в тих географічних межах, в яких вона є зараз? Яку роль відіграла активна миколаївська громада в тому, що ідеї Новоросії та русской весны&raquo, які спускала Москва, так і залишилися на папері?
Палітра портретів учасників Майдану дає розуміння, що, об&rsquoєднавшись разом, ми можемо досягати поставлених цілей. Що кожен з нас на своєму місці не має спинятися. Маленькими і великими справами ми рухаємо Україну вперед, в бік омріяної європейської держави, в якій хотіли би жити.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії