Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

11 Лют (Пт)
14:00
вул.Декабристів, 15

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

🏢Центр Поддержки Бизнеса

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЄКТУ
«WINE V-NET. Виноробна вертикальна мережа між Італією та Україною»
11 лютого 2022 року, кав'ярня-музей Філіжанка, вулиця Декабристів, 15, м. Миколаїв

Запрошуємо ЗМІ до участі.
Довідково про проєкт:
Проєкт «WINE V-NET. Виноробна вертикальна мережа між Італією та Україною» спільно реалізується Агрохарчовим та біоекономічним кластерним агентством PARCO AGROALIMENTARE FVG (Agrifood FVG) та Українською Асоціацією Центрів Підтримки Бізнесу (УАЦПБ) в рамках EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) для підтримки сталого економічного розвитку та створення робочих місць у країнах Східного партнерства.
Проєкт сприяння якісному зростанню МСП ЄС та країн Східного партнерства на міжнародних ринках шляхом інтеграції інструментів, технологій та знань у галузі виноградарства, а також просування цільових стратегій (експортний маркетинг вина, експортний цифровий маркетинг) для конкурентоспроможного розвитку інтернаціоналізації МСП у галузевій перспективі.
Ключові цілі проєкту:
– підтримка сталого економічного розвитку та створення робочих місць у країнах Східного партнерства;
– сприяння міжнародному комерційному розвитку групи малих та середніх підприємств країн Східного партнерства та ЄС та організацій підтримки бізнесу, що працюють у виноробному секторі, з визначенням та розробкою спільних продуктів та послуг для інтернаціоналізації.
В рамках проєкту пройдуть два навчальні візити до України та Італії, метою яких є підтримка МСП у пошуку міжнародних партнерів, іноземних виробників, постачальників продукції та послуг, дистриб’юторів винної галузі для розвитку продуктивної та комерційної співпраці. Окремим компонентом проєкту є участь українських виноробів у Міжнародній виставці вин та спиртних напоїв Vinitaly Verona 2022.
Партнери проєкту запустять нові послуги для галузевих МСП:
– цифровий експортний маркетинг,
– цифрові інструменти для просування МСП,
– експортний план з каналами дистрибуції,
– просування МСП на ринках ЄС.
Проєкт також підтримуватиме профільні асоціації у розвитку діяльності міжнародного співробітництва у застосуванні нових бізнес-моделей, заснованих на «розумній агрегації» продуктів, а також сприятиме впровадженню ноу-хау, передового досвіду та технологій у процесі виробництва та пакування, особливо в напрямку «filiera» (ланцюг поставок).
ТРИВАЛІСТЬ ПРОЄКТУ: січень-квітень 2022 р.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/979480722696128

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши