Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація антикорупційної карти ремонтів Миколаєва

Запрошуємо представників медіа та громадсько-політичного сектору на презентацію інтерактивного інструменту Антикорупційна карта ремонтів Миколаєва&raquo. Антикорупційна карта ремонтів – онлайн карта створена для контролю мешканців використання бюджетних коштів на ремонтні роботи в своєму місті.

У заході візьмуть участь:
– Галина Янченко, голова ГО Антикорупційний штаб&raquo,
– Сергій Миткалик, керівник проекту Антикорупційна карта ремонтів&raquo,
– Володимир Гончаров, начальник відділу запобігання та виявлення корупції Миколаївської міської ради

Щороку з міських бюджетів виділяють мільйони гривень на ремонти житлових будинків і соціальних закладів: утеплення будинку, фарбування дитячого майданчику, заміну каналізаційних труб, або заміну вікон у найближчій лікарні. Деякі ремонтні роботи виконуються, а деякі – ні. Але зазвичай кошти, виділені з бюджету, списуються у будь-якому випадку. Саме для того, щоб кожен українець зміг легко контролювати виділені кошти та якість виконання ремонтних робіт, створено Антикорупційну карту ремонтів&raquo. Простий інтерфейс та зручність сайту: https://map.shtab.net/ дозволяють мешканцям міста знайти будівлю, яка їх цікавить на карті, подивитись суму витрачених коштів та залишити коментар, фотографії щодо невиконання або неякісного виконання ремонтних робіт. Експерти Антикорупційному штабу обов&rsquoязково допоможуть перевірити якість виконання робіт та в разі необхідності звернуться до контролюючих або правоохоронних органів.

Антикорупційна карта ремонтів&raquo реалізована у трьох найбільших містах: Київ, Харків та Одеса. Найближчим часом до онлайн-карти будуть приєднані решта міст України. Детальні плани щодо розширення та функціональні можливості Антикорупційної карти ремонтів будуть озвучені експертами Антикорупційного штабу&raquo під час презентації.

Реєстрація громадських та політичних діячів на захід за телефоном: (073)500-50-22 або на e-mail: [email protected]

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії