Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація «Апокрифології історії України» А. Золотухіна

Cвяткування 2674-річчя з дня народження Гомера

і презентації 12 випусків Апокрифології історії України&raquo А. Золотухіна

14 вересня 2017 р. о 17.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а) відбудеться презентація видання Апокрифологія історії України&raquo відомого миколаївського громадського діяча, науковця Анатолія Івановича Золотухіна.

Творча зустріч приурочена до 2674 річниці з дня народження Гомера, одного із засновників античної культури, життя та діяльність якого довгі роки досліджується автором.

Книга видана у квітні 2017 р. у видавництві ФОП Швець В.М. при сприянні книговидавця Ірини Гудим. Перше в історії людства святкування 2658-го дня народження Гомера на його батьківщині відбулося 14 вересня 2001 р. в Центральній міській бібліотеці ім.. М.Л. Кропивницького під час презентації книжки Анатолія Золотухіна Гомер. Имманентная биография&raquo.

На презентації учасників зустрічі чекає знайомство з 12 тематичними випусками Апокрифології історії України&raquo, в яких представлено результати багаторічних досліджень А.І. Золотухіна з використанням методики апокрифології &ndash науки, яку він заснував. Анатолію Івановичу вже вдалося прочитати приховані тексти більше як в 1150 пам&rsquoятниках археології, знайдених в Північному Причорномор&rsquoї за останні 200 років. В них, зокрема, йдеться про легендарних історичних осіб &ndash Арістея Проконесського, Клеопатру, Гомера, Ахілла, Скіфа і Анахарсіса.

Презентація буде супроводжуватись матеріалами з авторського сайту А.І. Золотухіна Гомер і Атлантида&raquo (http://homerandatlantis.com/?lang=UK), присвяченого ознайомленню світової громадськості з ходом нових наукових досліджень головним чином пов&rsquoязаних з життям і творчістю Гомера. Всі охочі зможуть задати питання автору щодо розшифровок артефактів та гомерознавства.

На заході буде продемонстровано уривки з фільму Терра Інкогніта&raquo (http://homerandatlantis.com/?p=836&amplang=UK) (2002 р., автор А.А. Митрофанов), який було створено до святкування річниці з дня народження Гомера на його батьківщині (нині м. Миколаїв).

Запрошуємо поринути в атмосферу античності!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши